بلاگ دودی چیست؟

در مرحله اول از بازدید وبلاگی که ساخته اید شما به نوشته زیر با آدرس سلام-دنیا مواجه میشوید

به بلاگ دودی خوش آمدید. این نخستین نوشته‌ی شماست. می‌توانید آن‌ را ویرایش یا پاک کرده، سپس وبلاگ‌نویسی را آغاز کنید!… این نوشته به صورت پیش فرض در بلاگ کاربرانی که ابتدای راه هستند و به تازگی یک وبلاگ در بلاگ دودی ساخته اند نمایش داده میشود.

بلاگ دودی چیست؟

بلاگ دودی سیستم ساخت وبلاگ رایگان بر پایه نرم افزار کد باز وردپرس میباشد که به کاربران قابلیت های فراوانی به مراتب بالا تر از وبلاگ دهی های دیگری که به صورت اختصاصی و شخصی با زبان برنامه نویسی جی کوئری نوشته شده اند میدهد.

همچنین برخی از سیستم های بلاگ دهی نیز که از اسکریپت های آماده با زبان برنامه نویسی php آماده سازی شده اند برای کاربران مشکلات بسیار زیادی از قبیل از دست رفتن مطالب و اطلاعات وبلاگ شان، پایین بودن سطح امنیتی و کمبود امکانات برای استفاده از ویژگی های سئو و قالب های پیش فرض خیلی ساده که عمدتا کاربران را ار وبلاگ فراری میدهد به ارمغان آورده بود.

ما در بلاگ دودی در تلاش هستیم ضمن زیباسازی متن ها و فونت نوشته ها با طراحی و پیاده سازی قالب های فراوان در زمینه های مختلف و مرتبط با بوم های کار و کشب اینترنتی فضای مناسب تری را فراهم آوریم.

در بلاگ بلاگ دودی کاربران با اطلاع رسانی هایی که میشود میتوانند از قابلیت ها، ویژگی ها و افزونه هایی که در دسترس کاربران قرار میگیرد اطلاع داشته باشند و همچنین با اطلاع رسانی های بلاگ دودی در استفاده بهتر از خدمات سایت وبلاگدهی بلاگ دودی خدمات بهتری را تجربه کنند.